Do konce února hlasujeme o nejoblíbenější dětskou knihu

Dětská anketa o nejoblíbenější knihu pro mládež ceny 

Do konce února 2022 mohou děti hlasovat o nejoblíbenější knihu roku 2021! Od letošního roku jsme pro vás připravili výraznou změnu – děti mohou hlasovat pro jakoukoli knihu, kterou v předchozím roce přečetly. Není nutné, aby byla v daném roce vydaná. Cílem je zjednodušit dětem cestu k možnosti vyjádření svého čtenářského zážitku a zjistit více informací o vývoji dětské preference. 

Děti a mládež do 18 let mohou dát svůj hlas knize českých autorů překladové beletrii i naučné literatuře. Hlasovat je možné elektronicky:
www.npmk.cz/form/cena-suk-cteme-vsichni-kategorie

Ze zaslaných hlasů pořadatel losuje 50 respondentů, kteří vyhrají, jak jinak, než knihu!

Zapojujeme se i my ve Vražném a s dětmi ve výuce čtení nejen hlasujeme v anketě, ale také si pravidelně navzájem sdílíme své čtenářské zážitky.