PÁTEČNÍ ČARODĚJNICKÁ ŠKOLA

Čarodějnická škola se vydařila přímo kouzelně. Nechyběl Čarodějnický diktát ani počítání s čarodějnicí. Slohové tvoření a vymýšlení vlastních originálních lektvarů včetně postupu na jeho přípravu pobavilo děti i paní učitelky. Počasí nám přálo a celodenní kouzelné učení jsme završili tvořením a upálením paní zimy Moreny v rámci školní družiny. Opekli jsme si párky a hasiči nám přijeli dohlédnout na správné uhašení ohně. Přitom dětem ukázali tajemství hasičského auta i některých záchranářských pomůcek. Nejvíce se líbilo nosítko. Hasičům moc děkujeme! 

Pro další fotografie ze školního roku 2020/2021 klikněte zde..


V pátek budeme mít Čarodějnickou školu. Připomeneme si tradici vynášení „Moreny“, rozloučíme se se zimou a v rámci čarodějnického učení budeme řešit úkoly hodné čarodějů i čarodějnic. V ŠD si pak vyrobíme malou čarodějnici a splníme zábavné úkoly.

autor: Matěj Chuděj