DALŠÍ ŠKOLNÍ SNÍDANĚ

Tentokrát se příprav ujali naši čtvrťáci a páťák. Ve dvojicích si vybrali jídlo z kategorie – sladké, slané a zdravé. Sestavili rozpis potravin, jejich kalkulaci a postup práce. Využili tak své dosud získané dovednosti z Českého jazyka, matematiky i pracovního vyučování. Vytvořili si scénář úvodu, kostýmy i doplňky a pro I. třídu tak připravili krásný zážitek v podobě rautu i s představením jednotlivých pochoutek. Úroveň jejich komunikačních dovedností byla  opravdu překvapivá.

Všichni společně si následně o velké přestávce nejen pochutnali, ale rovněž popovídali. Je to jedna z výhod malotřídních škol. Mladší děti mají velmi častou a přímou inspiraci svými staršími spolužáky a ti naopak zažívají pocit úspěchu a obdiv těch mladších. Tentokrát poděkujme paní učitelce Katce a asistentce Denisce, které své žáky v přípravách vedly.

Prohlédněte si fotogalerii další skvělé školní snídaně.
Dobrou chuť!