Výzva: 10 000 kroků

Tato výzva je skvělou příležitostí pro studenty zlepšit své fyzické zdraví a zároveň podpořit týmovou práci. Školní týmy mohou společně sledovat svůj pokrok a podporovat se navzájem na cestě k cíli. 💪

Ve chvíli, kdy se přihlásíte a dostanete se tak do portálu Výzvy 10 000 kroků, se stáváte účastníkem výzvy. Máte možnost spravovat svůj profil a jste automaticky zařazen mezi účastníky JEDNOTLIVCE v základní verzi.  

Účast ve výzvě má svá specifika v závislosti na věku. Děti ve věku 6-18 let se mohou účastnit, ale potřebují souhlas rodičů. Lidé starší 65 let mají zjednodušené pravidla pro nahrávání svých aktivit. V případě, že doprovázíte děti mladší šesti let, osobu s omezenou pohyblivostí nebo jste maminka v očekávání, můžete se zařadit do některé z našich bonusových soutěží viz kapitola na spod této stránky.