ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

Milí žáci, rodiče a přátelé školy srdečně  vás zveme k SLAVNOSTNÍMU ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022.

Zahájení se uskuteční 1. 9. 2021 od 8:00 – 8:45 v Rodném domě J. G. Mendela formou neformálního setkání s drobným občerstvením.

Děti budou před zahájením testovány antigenním testem a dospělé požádáme o vyplnění čestného prohlášení. Dále Vás poprosíme o dodržení hygienických opatření dle mimořádných opatření MZdČR.

Vzhledem k dokončující se rekonstrukci ve škole bude následně výuka ve dnech 2. a 3. 9. 2021 ještě rovněž probíhat v rodném domě. Za pěkného počasí budeme především venku. Bližší informace Vám předáme 1. 9. na zahájení.

Pokud budete chtít využít ŠD je nutné nahlásit do 31. 8. 2021 ředitelce školy e-mailem nebo telefonicky. Rovněž je nutné nahlásit zájem o obědy. V případě nejasností pište nebo volejte (na mobilní telefon – pevná linka ještě není v provozu). Kontakt zde.

Na všechny se těšíme!

Za pedagogický sbor

Mgr. Alena Ščuková


INFORMACE PRO PRVŇÁČKY

Připomínáme:

  • První den bez aktovky
  • Další dny aktovku, pouzdro, svačinku, pití v dobře uzavíratelné láhvi (po vypití doplníme), přezůvky. Oblečení a obuv vhodné pro pobyt venku. 
  • Děti další vybavení dostanou 2. 9. za přispění obce a z balíčku pro prvňáčky. Učebnice a sešity budou dostávat postupně.
  • Dobrou náladu!