Zahájení školního roku

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,

srdečně  vás zveme k SLAVNOSTNÍMU ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2023/2024.

Zahájení se uskuteční 4. 9. 2023 od 8:00 – 8:45 v Rodném domě J. G. Mendela formou neformálního setkání s drobným občerstvením. V další dnech již bude probíhat výuka ve škole a na zahradě. Za pěkného počasí budeme především venku. Bližší informace Vám předáme 4. 9. na zahájení. Pokud budete chtít využít ŠD již od 5. 9. 2023 je nutné nahlásit do 31. 8. 2021 ředitelce školy e-mailem nebo telefonicky. Rovněž je nutné nahlásit zájem o obědy – 4.9. ještě obědy hromadně odhlásíme. V případě nejasností pište nebo volejte na školní telefon.

Na všechny se těšíme!

Za pedagogický sbor

Mgr. Alena Ščuková

INFORMACE PRO PRVŇÁČKY

Připomínáme:

  • První den bez aktovky
  • Další dny – viz info v červenci – aktovku, pouzdro, svačinku, pití v dobře uzavíratelné láhvi (po vypití doplníme), přezůvky. Oblečení a obuv vhodné i pro pobyt venku nebo v tělocvičně. 
  • Děti další vybavení dostanou 5. 9. za přispění obce a z balíčku pro prvňáčky. Učebnice a sešity budou dostávat postupně. Stejně tak veškeré informace Vám budeme postupně zveřejňovat na webu školy a prvňáčkům vkládat do deníčků!!!
  • Dobrou náladu!