Zprávičky z naší školičky

Nový školní rok začal nejen dětem školou povinným, ale také nám v mateřské škole. Některé děti šly první školní den s radostí a úsměvem, některým dětem ukápla slzička a tak si během celého září zvykaly na nové prostředí, jiný režim a hlavně na odloučení od rodičů. Děti ze třídy Žabiček (ml.děti) se učily jména kamarádů, zapamatovat si svoji značku, cvičily, zpívaly, prozkoumávaly okolí školky a naší obce a při vycházkách pozorovaly měnící se přírodu a pasoucí se kravičky. Děti ze třídy Berušek (st.děti) si připomenuly školková pravidla, navštívily dopravní hřiště v Odrách,  dozvěděly se,  co vše se děje na podzim,  chodily do lesa na hřiby a  poznávaly, malovaly a ochutnávaly podzimní ovoce. Všechny děti rozvíjely nejrůznější dovednosti a získávaly spoustu nových vědomostí úměrně k jejich věku.

Jsme všichni zvědaví, co nám přinese barevný měsíc říjen a těšíme se na naše společné zážitky.       

Krásný podzim všem..! Za MŠ Mgr. Kristýna Opršalová

IMG_20220907_090735.jpg
IMG_20220905_092039.jpg
IMG_20220914_090914.jpg